Goede dag,
vorige maand heb ik de airco instalatie opgeknapt,
De pomp is vernieuwd,condensor vernieuwd, verdamper uitgebouwd,gespoeld,nieuwe aansluiting laten lassen,nieuwe slang gemonteerd,filter droger gemonteerd en orifice.
uiteraard opnieuw vacumeren afvullen etc.....
nu is het zo dat tijdens de controle/test die de vakman uitvoerde ik plots een hoop gekrijs hoorde ,was druk schakelaar test en thermostaat regel test verklaarde men.
Echter als ik de airco in auto stand zet is de aircopomp duidelijk hoorbaar ,soort koffiemolen geluid.
Ook is de airco binnen de koortste keren ijs koud!!,zo koud dat ik m hoger moet zetten.
Je hoort de pomp tydens stadritten vaak in en uit schakelen.ik vertrouw het niet meer en gebruik het niet meer.
Ik ga binnenkort weer heen voor nacontrole en heb de kwaal voorgelegd.
Maar om niet in de maling te worden genomen ,wat kan dit zijn......Op garantie bepalingen vertrouw ik niet meer ,zie eerdere berichten die ik plaatste.
De pomp is een denso 10p17c.
vriendelijk dank alvast.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Audi 100 of stel zelf een nieuwe vraag.
De airco mag niet ijskoud worden! dat geeft al aan dat er iets niet klopt, bij stadsritten wordt de druk te hoog (verstopping) hierdoor schakelt de compressor uit.
Systeem laten leeg trekken, de orrifice kontroleren op vervuiling ! indien vervuild weet je hoe laat het is.