hoi allemaal,
wij hebben een probleem met een nissan Almera tino uit 2004 met een G3 gas installatie .
de auto heeft al een tijd een probleem met starten . hij start wel maar nooit in 1 keer, we moeten altijd 2 of 3 keer starten.
dit probleem bestaat al een tijd en was volgens de nissan garage een probleem met de cilinderkop.
dit klopte want de kleptiming was zo slecht dat hij stationair maar op 2 poten liep, vandaar slecht starten .
de cilinderkop in recentelijk gereviseerd maar het slechte starten blijft. als hij eenmaal loopt, draait hij heel netjes en rustig.
nu we een 10000 km verder zijn begint het storingslampje in de auto soms te branden en bij het uitlezen krijgen we code p0420.
volgens veel forums de lambda of de kat of een pruitstuk lekkage . lambda's zijn goed volgens garage en lekkage gecontroleerd maar niks gevonden. voor we aan de kat beginnen heeft iemand nog een suggestie ? zit er ergens een vacuumklep die dit soort storingen kan geven ?
auto start altijd benzine en gaat pas na 30 sec of langer op gas draaien .
wie o wie heeft er een tip of idee ?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Almera of stel zelf een nieuwe vraag.
P0420 heeft te maken met een te lage omzettingsgraad van de katalysator. Deze is dus stuk.