Hallo allen,
Sinds kort is een familielid eigenaar van een Seat Cordoba Vario. Bij aankoop zat er geen geldige APK meer op. Na controle bij de garage bleek dat de achterasrubbers vervangen moeten worden.
Dit wilden we zelf doen en zijn hiermee begonnen.
We hebben ervoor gekozen om de achteras volledig te demonteren, hiervoor hebben we de bout linksachter kapot moeten maken.
Nu hebben we de lagers eruit gehaald, op internet zagen we en hebben we gelezen dat de bus die hier omheen zit er ook uit moet. Dit hebben we er ook uit gekregen.
Nu zitten we met het volgende: bij een bekende onderdelenwinkel kunnen we alleen de lager krijgen. De bus die hier omheen zit hadden we niet moeten verwijderen was het antwoord.
Nu hebben we alles opgemeten en we zien dat de bus 69mm is. De nieuwe lager is 71,5 mm. Kan het zijn dat we deze er in kunnen persen en de bua niet meer nodig is?
Is er iemand die hier ervaring mee heeft?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Seat Cordoba of stel zelf een nieuwe vraag.
Wat je opmerkt klopt idd. Let op de inbouw stand.. Het vervangende, kunststof geheel kan alleen d.m.v werkplaatsgereedschap worden gemonteerd.
Dus er niet inslaan.... (gaat hij scheuren)
Grt. Paul
P. Kelderbuild
speed99.170 km